Pasaran yang dijejaki vs hasil sepenuh masa
Setiap baris membandingkan model pra-perlawanan lean dengan keputusan sepenuh masa.
- Pasaran Ramalan Hasilnya Hasil
- Over / Under 2.5 Under 2.5 Under 2.5 (2 matlamat) ✔ Betul
- Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol BTTS Tidak Ya ✖ tak betul
- 1X2 Erokspor Lukis ✖ tak betul
- Cerapan skor tepat 1-1, 0-1, 1-0, 1-2, 0-0 1-1 ✔ Betul
Validation Report
Immutable SnapshotTerokai Kandungan Ramalan Lain
Dapatkan Ramalan Premium untuk Manisa BBSK & Erokspor!
Buka analisis mendalam, tip pertaruhan eksklusif, dan ramalan perlawanan dengan perkhidmatan langganan premium kami.
Langgan Sekarang
1. Lig Turki — Kedudukan
| # | PASUKAN | P | M | S | K | Mata |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 |
| 2 | Bursaspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 |
| 3 | 76 Iğdır Belediyespor | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 |
| 4 | Batman Petrolspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 |
| 5 | Mardin BB | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 |
| 6 | Keçiörengücü | 10 | 4 | 5 | 1 | 17 |
| 7 | Sarıyer | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 |
| 8 | Antalyaspor | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 |
| 9 | Bandırmaspor | 10 | 3 | 5 | 2 | 14 |
| 10 | Fatih Karagümrük | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 |
| 11 | Sivasspor | 10 | 2 | 6 | 2 | 12 |
| 12 | Muğlaspor | 10 | 2 | 6 | 2 | 12 |
| 13 | BB Bodrumspor | 10 | 2 | 5 | 3 | 11 |
| 14 | Manisa BBSK | 10 | 2 | 4 | 4 | 10 |
| 15 | Pendikspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 10 |
| 16 | Erokspor | 10 | 1 | 6 | 3 | 9 |
| 17 | Ümraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 |
| 18 | Van BB | 10 | 2 | 3 | 5 | 7 |
| 19 | İstanbulspor | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 |
| # | PASUKAN | P | J | B | +/- | Mata |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 10 | 22 | 5 | +17 | 25 |
| 2 | Bursaspor | 10 | 20 | 9 | +11 | 22 |
| 3 | Batman Petrolspor | 10 | 20 | 17 | +3 | 19 |
| 4 | Keçiörengücü | 10 | 19 | 10 | +9 | 17 |
| 5 | Bandırmaspor | 10 | 15 | 6 | +9 | 14 |
| 6 | Manisa BBSK | 10 | 15 | 16 | -1 | 10 |
| 7 | Antalyaspor | 10 | 15 | 17 | -2 | 15 |
| 8 | 76 Iğdır Belediyespor | 10 | 14 | 8 | +6 | 20 |
| 9 | Sivasspor | 10 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 10 | Fatih Karagümrük | 10 | 13 | 13 | 0 | 13 |
| 11 | Sarıyer | 10 | 13 | 14 | -1 | 15 |
| 12 | Mardin BB | 10 | 12 | 6 | +6 | 18 |
| 13 | Pendikspor | 10 | 12 | 19 | -7 | 10 |
| 14 | BB Bodrumspor | 10 | 11 | 9 | +2 | 11 |
| 15 | Van BB | 10 | 10 | 20 | -10 | 7 |
| 16 | Muğlaspor | 10 | 9 | 11 | -2 | 12 |
| 17 | İstanbulspor | 10 | 9 | 24 | -15 | 5 |
| 18 | Ümraniyespor | 9 | 7 | 10 | -3 | 7 |
| 19 | Erokspor | 10 | 6 | 11 | -5 | 9 |
| 20 | Boluspor | 9 | 3 | 21 | -18 | 1 |
| # | PASUKAN | P | xG | xGC | +/- | Mata |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bandırmaspor | 10 | 3.7 | 0.5 | +3.2 | 14 |
| 2 | Kayserispor | 10 | 4.6 | 2.7 | +1.9 | 25 |
| 3 | Erokspor | 10 | 3.0 | 1.2 | +1.8 | 9 |
| 4 | Bursaspor | 10 | 1.8 | 0.7 | +1.1 | 22 |
| 5 | Sarıyer | 10 | 2.0 | 1.2 | +0.8 | 15 |
| 6 | 76 Iğdır Belediyespor | 10 | 2.3 | 1.8 | +0.5 | 20 |
| 7 | Fatih Karagümrük | 10 | 1.1 | 0.8 | +0.3 | 13 |
| 8 | İstanbulspor | 10 | 3.2 | 3.1 | +0.1 | 5 |
| 9 | Sivasspor | 10 | 2.5 | 2.5 | 0.0 | 12 |
| 10 | BB Bodrumspor | 10 | 1.1 | 1.2 | -0.1 | 11 |
| 11 | Boluspor | 9 | 0.5 | 0.7 | -0.2 | 1 |
| 12 | Keçiörengücü | 10 | 2.4 | 2.7 | -0.3 | 17 |
| 13 | Mardin BB | 10 | 0.8 | 1.1 | -0.3 | 18 |
| 14 | Batman Petrolspor | 10 | 2.6 | 3.4 | -0.8 | 19 |
| 15 | Ümraniyespor | 9 | 1.2 | 2.0 | -0.8 | 7 |
| 16 | Muğlaspor | 10 | 0.7 | 1.8 | -1.1 | 12 |
| 17 | Manisa BBSK | 10 | 2.1 | 3.5 | -1.4 | 10 |
| 18 | Pendikspor | 10 | 0.6 | 2.2 | -1.6 | 10 |
| 19 | Van BB | 10 | 0.2 | 1.8 | -1.6 | 7 |
| 20 | Antalyaspor | 10 | 1.9 | 3.6 | -1.7 | 15 |