Pasaran yang dijejaki vs hasil sepenuh masa
Setiap baris membandingkan model pra-perlawanan lean dengan keputusan sepenuh masa.
- Pasaran Ramalan Hasilnya Hasil
- Over / Under 2.5 Under 2.5 Under 2.5 (1 matlamat) ✔ Betul
- Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol BTTS Tidak Tidak ✔ Betul
- 1X2 Real Sociedad II Mallorca ✖ tak betul
- Cerapan skor tepat 1-1, 0-1, 1-0, 0-0, 1-2 0-1 ✔ Betul
Validation Report
Immutable SnapshotModel Performance
This prediction contributes to:
- Primary Bets ROI (180d): -100.0%
Terokai Kandungan Ramalan Lain
Dapatkan Ramalan Premium untuk Real Sociedad II & Mallorca!
Buka analisis mendalam, tip pertaruhan eksklusif, dan ramalan perlawanan dengan perkhidmatan langganan premium kami.
Langgan Sekarang
Segunda División — Kedudukan
| # | PASUKAN | P | M | S | K | Mata |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eibar | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 |
| 2 | Almeria | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 |
| 3 | Castellón | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 |
| 4 | Mallorca | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 |
| 5 | Sabadell | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 |
| 6 | Sporting Gijón | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
| 7 | Girona | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
| 8 | Burgos | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
| 9 | Granada CF | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 |
| 10 | Oviedo | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 |
| 11 | Celta de Vigo II | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 |
| 12 | Eldense | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 |
| 13 | Tenerife | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 |
| 14 | Las Palmas | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 |
| 15 | Leganes | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 |
| 16 | FC Andorra | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 |
| 17 | Valladolid | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 |
| 18 | Córdoba | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 |
| 19 | Real Sociedad II | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 |
| 20 | Cádiz | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 |
| 21 | AD Ceuta FC | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 |
| 22 | Albacete | 8 | 0 | 1 | 7 | 1 |
| # | PASUKAN | P | J | B | +/- | Mata |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eibar | 8 | 18 | 7 | +11 | 21 |
| 2 | Almeria | 9 | 16 | 5 | +11 | 21 |
| 3 | Castellón | 9 | 15 | 4 | +11 | 20 |
| 4 | Girona | 8 | 14 | 8 | +6 | 14 |
| 5 | Celta de Vigo II | 9 | 14 | 15 | -1 | 11 |
| 6 | Córdoba | 9 | 14 | 20 | -6 | 9 |
| 7 | Granada CF | 8 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 8 | FC Andorra | 9 | 13 | 15 | -2 | 10 |
| 9 | Las Palmas | 9 | 13 | 16 | -3 | 11 |
| 10 | Burgos | 8 | 12 | 9 | +3 | 14 |
| 11 | Real Sociedad II | 9 | 12 | 17 | -5 | 8 |
| 12 | Mallorca | 9 | 11 | 4 | +7 | 17 |
| 13 | Cádiz | 9 | 11 | 11 | 0 | 7 |
| 14 | Sabadell | 9 | 10 | 7 | +3 | 16 |
| 15 | Eldense | 9 | 10 | 11 | -1 | 11 |
| 16 | Tenerife | 8 | 10 | 12 | -2 | 11 |
| 17 | Sporting Gijón | 9 | 9 | 8 | +1 | 16 |
| 18 | Oviedo | 8 | 8 | 8 | 0 | 11 |
| 19 | Valladolid | 8 | 8 | 11 | -3 | 9 |
| 20 | AD Ceuta FC | 9 | 8 | 20 | -12 | 5 |
| 21 | Leganes | 9 | 6 | 14 | -8 | 11 |
| 22 | Albacete | 8 | 5 | 15 | -10 | 1 |
| # | PASUKAN | P | xG | xGC | +/- | Mata |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valladolid | 8 | 3.0 | 0.7 | +2.3 | 9 |
| 2 | FC Andorra | 9 | 2.6 | 0.7 | +1.9 | 10 |
| 3 | Eldense | 9 | 2.9 | 1.4 | +1.5 | 11 |
| 4 | Granada CF | 8 | 2.3 | 1.1 | +1.2 | 11 |
| 5 | Cádiz | 9 | 2.2 | 1.3 | +0.9 | 7 |
| 6 | Almeria | 9 | 1.2 | 0.4 | +0.8 | 21 |
| 7 | Sabadell | 9 | 1.4 | 0.9 | +0.5 | 16 |
| 8 | Mallorca | 9 | 0.9 | 0.5 | +0.4 | 17 |
| 9 | Sporting Gijón | 9 | 0.7 | 0.6 | +0.1 | 16 |
| 10 | Eibar | 8 | 1.6 | 1.6 | 0.0 | 21 |
| 11 | Oviedo | 8 | 1.6 | 1.6 | 0.0 | 11 |
| 12 | Real Sociedad II | 9 | 1.9 | 2.0 | -0.1 | 8 |
| 13 | Las Palmas | 9 | 0.5 | 0.9 | -0.4 | 11 |
| 14 | AD Ceuta FC | 9 | 0.9 | 1.4 | -0.5 | 5 |
| 15 | Leganes | 9 | 0.4 | 1.2 | -0.8 | 11 |
| 16 | Celta de Vigo II | 9 | 2.6 | 3.5 | -0.9 | 11 |
| 17 | Burgos | 8 | 1.1 | 2.3 | -1.2 | 14 |
| 18 | Córdoba | 9 | 1.4 | 2.9 | -1.5 | 9 |
| 19 | Castellón | 9 | 0.7 | 2.6 | -1.9 | 20 |
| 20 | Albacete | 8 | 0.7 | 3.0 | -2.3 | 1 |
| 21 | Girona | 8 | — | — | — | 14 |
| 22 | Tenerife | 8 | — | — | — | 11 |