Statistik / Bola Sepak / Belgium. Challenger Pro League Belgium / Sporting Hasselt vs Beerschot Wilrijk

Sporting Hasselt vs Beerschot Wilrijk Statistics & Analysis

Sep 19, 2026 - 14:00
0 1.22
1 1.48
xG Accuracy: 63%
Laman pertaruhan premium stake: pengguna baharu boleh guna kod promo FHn2uDc1. Daftar sekarang

Pasaran yang dijejaki vs hasil sepenuh masa

Setiap baris membandingkan model pra-perlawanan lean dengan keputusan sepenuh masa.

  • Pasaran Ramalan Hasilnya Hasil
  • Over / Under 2.5 Under 2.5 Under 2.5 (1 matlamat) ✔ Betul
  • Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol BTTS Tidak Tidak ✔ Betul
  • 1X2 Beerschot Wilrijk Beerschot Wilrijk ✔ Betul
  • Cerapan skor tepat 1-1, 0-1, 1-2, 1-0, 2-1 0-1 ✔ Betul

Validation Report

Immutable Snapshot

Prediction Time: Sep 14, 2026 · 02:00 UTC Snapshot ID: dp-8681516

Closing Odds Pending
AI Fair Odds —
CLV Pending
Final Result Beerschot Wilrijk win · Sporting Hasselt 0–1 Beerschot Wilrijk
Prediction ✔ Correct
Decision Grade A

Taklimat perlawanan AI

Ringkasan perlawanan AI

Baca pantas tentang cara model membaca perlawanan ini.

  • Liga: Challenger Pro League Belgium Belgium
  • Perlawanan: Sporting Hasselt vs Beerschot Wilrijk
  • sepak mula: 2026-09-19 14:00:00
  • 1X2 (model): Rumah 10.0% · Lukis 45.0% · jauh 45.0%
  • xG (menunjukkan): Sporting Hasselt 1.22 — Beerschot Wilrijk 1.48 (jumlah xG ≈ 2.7)
  • Tajuk nilai: Tiada — tiada EV positif boleh dianggarkan pada baris yang dijejak pada harga terbaik semasa (kemungkinan hilang atau kedalaman buku yang tipis).
  • Lean struktur (bukan taruhan): Lihat kad Atas/Bawah dan BTTS untuk sebarang teks bersandar arah.
  • BTTS (model): ya N/A · Tidak N/A
  • Skor yang betul (tong sampah teratas): N/A

Menyebut "tiada nilai" pada syot kilat ialah satu ciri, bukan pepijat: ia melindungi pembaca daripada memaksa mainan apabila kelebihannya tiada.

Lebih suka melangkau kepada terlalu mempertaruhkan apabila enjin jujur ​​tentang kehilangan kelebihan.

Syor Sejarah

Keputusan Sejarah: Selective Lean - No Primary Bet

Hasil: Validated — Pre-match lean validated against the full-time result.

Faktor Risiko Dipertimbangkan Sebelum Sepak Mula

  • Pergerakan harga: kebarangkalian tersirat dan pergerakan EV dengan kemungkinan.
  • Jurang sampel / data: liga bermaklumat rendah meluaskan jalur ramalan.
  • Keadaan dalam permainan: gol dan kad merah tidak dimodelkan di sini.
  • Varians garis skor: garis markah yang paling berkemungkinan masih merupakan hasil kebarangkalian mutlak rendah (selalunya di bawah 20%).

Terakhir dikemas kini

September 19, 2026 (UTC)

Dapatkan Ramalan Premium untuk Sporting Hasselt & Beerschot Wilrijk!

Buka analisis mendalam, tip pertaruhan eksklusif, dan ramalan perlawanan dengan perkhidmatan langganan premium kami.

Langgan Sekarang
Kembali ke Statistik
Challenger Pro League Belgium Challenger Pro League Belgium — Kedudukan
# PASUKAN P M S K Mata
1 Beerschot Wilrijk 7 6 0 1 18
2 Dender 7 6 0 1 18
3 AS Eupen 6 5 0 1 15
4 Francs Borains 6 4 0 2 12
5 Sporting Hasselt 7 4 0 3 12
6 Excelsior Virton 6 3 1 2 10
7 Lokeren-Temse 6 3 1 2 10
8 Lierse Kempenzonen 6 2 2 2 8
9 Club Brugge II 6 2 2 2 8
10 KAA Gent II 6 2 2 2 8
11 KRC Genk II 7 2 1 4 7
12 Patro Eisden 7 2 0 5 6
13 Liège 7 1 2 4 5
14 Seraing United 7 0 2 5 2
15 RSC Anderlecht II 7 0 1 6 1
# PASUKAN P J B +/- Mata
1 Beerschot Wilrijk 7 18 6 +12 18
2 AS Eupen 6 13 5 +8 15
3 Lokeren-Temse 6 13 11 +2 10
4 KRC Genk II 7 12 15 -3 7
5 Dender 7 11 2 +9 18
6 Excelsior Virton 6 11 6 +5 10
7 Club Brugge II 6 11 13 -2 8
8 Liège 7 11 18 -7 5
9 Francs Borains 6 9 7 +2 12
10 KAA Gent II 6 9 11 -2 8
11 Sporting Hasselt 7 8 10 -2 12
12 Patro Eisden 7 8 12 -4 6
13 Seraing United 7 8 15 -7 2
14 Lierse Kempenzonen 6 7 8 -1 8
15 RSC Anderlecht II 7 7 17 -10 1
# PASUKAN P xG xGC +/- Mata
1 Beerschot Wilrijk 7 3.7 0.7 +3.0 18
2 AS Eupen 6 3.5 1.8 +1.7 15
3 Excelsior Virton 6 5.3 3.9 +1.4 10
4 Patro Eisden 7 2.1 1.3 +0.8 6
5 Seraing United 7 1.8 1.1 +0.7 2
6 Dender 7 1.4 0.8 +0.6 18
7 Francs Borains 6 2.2 1.7 +0.5 12
8 Lokeren-Temse 6 1.3 1.4 -0.1 10
9 Sporting Hasselt 7 3.1 3.3 -0.2 12
10 Lierse Kempenzonen 6 1.7 2.2 -0.5 8
11 Club Brugge II 6 0.8 1.4 -0.6 8
12 KAA Gent II 6 1.1 1.8 -0.7 8
13 KRC Genk II 7 1.3 2.1 -0.8 7
14 RSC Anderlecht II 7 1.2 4.2 -3.0 1
15 Liège 7 0.7 3.7 -3.0 5