Pasaran yang dijejaki vs hasil sepenuh masa
Setiap baris membandingkan model pra-perlawanan lean dengan keputusan sepenuh masa.
- Pasaran Ramalan Hasilnya Hasil
- Over / Under 2.5 Over 2.5 Under 2.5 (0 matlamat) ✖ tak betul
- Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol BTTS Ya Tidak ✖ tak betul
- 1X2 Gualberto Villarroel SJ Lukis ✖ tak betul
- Cerapan skor tepat 2-1, 3-1, 1-1, 2-0, 3-0 0-0 ✖ tak betul
Validation Report
Immutable SnapshotTerokai Kandungan Ramalan Lain
Dapatkan Ramalan Premium untuk Gualberto Villarroel SJ & The Strongest!
Buka analisis mendalam, tip pertaruhan eksklusif, dan ramalan perlawanan dengan perkhidmatan langganan premium kami.
Langgan Sekarang
Primera División Bolivia — Kedudukan
| # | PASUKAN | P | M | S | K | Mata |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 21 | 14 | 6 | 1 | 48 |
| 2 | Bolívar | 21 | 15 | 3 | 3 | 48 |
| 3 | The Strongest | 21 | 12 | 6 | 3 | 42 |
| 4 | Real Potosí | 21 | 9 | 8 | 4 | 35 |
| 5 | Oriente Petrolero | 21 | 10 | 3 | 8 | 33 |
| 6 | Aurora | 21 | 7 | 10 | 4 | 31 |
| 7 | Guabirá | 21 | 8 | 5 | 8 | 29 |
| 8 | Nacional Potosí | 21 | 8 | 4 | 9 | 28 |
| 9 | Blooming | 21 | 6 | 9 | 6 | 27 |
| 10 | Independiente Petrolero | 21 | 7 | 4 | 10 | 25 |
| 11 | Real Oruro | 21 | 7 | 3 | 11 | 24 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 21 | 6 | 3 | 12 | 21 |
| 13 | ABB | 21 | 6 | 2 | 13 | 20 |
| 14 | Universitario de Vinto | 21 | 5 | 3 | 13 | 18 |
| 15 | Gualberto Villarroel SJ | 21 | 3 | 8 | 10 | 17 |
| 16 | Real Tomayapo | 21 | 4 | 5 | 12 | 17 |
| # | PASUKAN | P | J | B | +/- | Mata |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 21 | 55 | 22 | +33 | 48 |
| 2 | Always Ready | 21 | 49 | 13 | +36 | 48 |
| 3 | The Strongest | 21 | 39 | 23 | +16 | 42 |
| 4 | Oriente Petrolero | 21 | 37 | 27 | +10 | 33 |
| 5 | Real Oruro | 21 | 35 | 51 | -16 | 24 |
| 6 | Aurora | 21 | 33 | 29 | +4 | 31 |
| 7 | Guabirá | 21 | 33 | 43 | -10 | 29 |
| 8 | Nacional Potosí | 21 | 32 | 30 | +2 | 28 |
| 9 | ABB | 21 | 31 | 46 | -15 | 20 |
| 10 | Blooming | 21 | 30 | 23 | +7 | 27 |
| 11 | Real Potosí | 21 | 28 | 14 | +14 | 35 |
| 12 | Independiente Petrolero | 21 | 27 | 37 | -10 | 25 |
| 13 | Universitario de Vinto | 21 | 27 | 42 | -15 | 18 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 21 | 25 | 38 | -13 | 17 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 21 | 21 | 40 | -19 | 21 |
| 16 | Real Tomayapo | 21 | 15 | 39 | -24 | 17 |
| # | PASUKAN | P | xG | xGC | +/- | Mata |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gualberto Villarroel SJ | 21 | 2.7 | 0.6 | +2.1 | 17 |
| 2 | Always Ready | 21 | 1.9 | 0.6 | +1.3 | 48 |
| 3 | Aurora | 21 | 3.7 | 2.7 | +1.0 | 31 |
| 4 | Oriente Petrolero | 21 | 0.9 | 0.2 | +0.7 | 33 |
| 5 | Real Oruro | 21 | 2.3 | 2.0 | +0.3 | 24 |
| 6 | Bolívar | 21 | 1.6 | 1.4 | +0.2 | 48 |
| 7 | Real Tomayapo | 21 | 1.0 | 0.9 | +0.1 | 17 |
| 8 | San Antonio Bulo Bulo | 21 | 0.9 | 1.0 | -0.1 | 21 |
| 9 | Real Potosí | 21 | 1.4 | 1.6 | -0.2 | 35 |
| 10 | Universitario de Vinto | 21 | 2.0 | 2.3 | -0.3 | 18 |
| 11 | ABB | 21 | 0.2 | 0.9 | -0.7 | 20 |
| 12 | Nacional Potosí | 21 | 2.7 | 3.7 | -1.0 | 28 |
| 13 | Independiente Petrolero | 21 | 0.6 | 1.9 | -1.3 | 25 |
| 14 | Guabirá | 21 | 0.6 | 2.7 | -2.1 | 29 |
| 15 | The Strongest | 21 | — | — | — | 42 |
| 16 | Blooming | 21 | — | — | — | 27 |