Statistik / Bola Sepak / Latvia. 1. Liga Latvia / Smiltene vs Tukums II

Smiltene vs Tukums II Statistics & Analysis

Oct 11, 2026 - 11:00
3 1.34
2 1.26
xG Accuracy: 52%
Laman pertaruhan premium stake: pengguna baharu boleh guna kod promo FHn2uDc1. Daftar sekarang

Pasaran yang dijejaki vs hasil sepenuh masa

Setiap baris membandingkan model pra-perlawanan lean dengan keputusan sepenuh masa.

  • Pasaran Ramalan Hasilnya Hasil
  • Over / Under 2.5 Under 2.5 Over 2.5 (5 matlamat) ✖ tak betul
  • Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol BTTS Ya Ya ✔ Betul
  • 1X2 Smiltene Smiltene ✔ Betul
  • Cerapan skor tepat 1-1, 1-0, 0-1, 2-1, 1-2 3-2 ✖ tak betul

Validation Report

Immutable Snapshot

Prediction Time: Oct 05, 2026 · 01:23 UTC Snapshot ID: dp-13194584

Closing Odds 1.74
AI Fair Odds —
CLV +0.0%
Final Result Smiltene win · Smiltene 3–2 Tukums II
Prediction ✔ Correct
Decision Grade B-

Model Performance

This prediction contributes to:

  • Primary Bets ROI (180d): -100.0%

Intelijen pasaran

Bacaan selepas pilihan utama: bagaimana suapan penutup berprioriti bergerak berbanding model.

Ringkasan pasaran

Pasaran kekal stabil menjelang sepakan. Tiada anjakan implied ketara antara PRE20 dan PRE1 pada snapshot berprioriti.

Walaupun pergerakan lewat kecil, model masih menilai Lukis (1X2),Tukums II (1X2) jauh melebihi implied snapshot penutupan — bacaan statik "model vs harga", bukan kejaran steam.

Model masih melebihi implied penutupan pada Tukums II (1X2) kira-kira 8.9 mata peratus — isyarat salah harga paling jelas pada halaman ini.

Model vs implied penutup

Pasaran Model % Implied penutup % Jurang (pp)
Smiltene (1X2) 37.0 51.8 -14.8
Lukis (1X2) 29.6 23.7 +5.9
Tukums II (1X2) 33.4 24.4 +8.9
Apa maksudnya

Secara ringkas: model kira-kira 33.4% pada Tukums II (1X2), manakala snapshot penutup menunjukkan kira-kira 24.4%. Bezanya — kira-kira 8.9 mata peratus — ialah jurang model-vs-pasaran terbesar yang ditonjolkan di halaman ini.

Ringkas: "implied penutup" ialah kebarangkalian terbit daripada odds akhir yang ditangkap (selepas de-vig ringkas). "Jurang (pp)" = peratus model tolak implied tersebut, dalam mata peratus (pp).

Pergerakan garisan menjelang sepakan mula

Satu buku prioriti setiap snapshot (bukan semua). Laluan tangkapan: PRE20 → PRE1 · Buku: megapari → 22bet

Dalam kurungan pada lajur: Penutup = snapshot pertama tersedia ikut PRE1→PRE5→PRE10→PRE30; Awal = pertama dalam PRE30→PRE10→PRE5 yang berbeza daripada Penutup.

Snapshot awal dan penutup guna buku berbeza — tafsir pergerakan dengan berhati-hati.

Odds terperinci dilipat di bawah — pergerakan implied (de-vig) boleh diabaikan.

Lihat jadual penuh baris demi baris
Pasaran Awal (PRE20) Penutup (PRE1) Δ tersirat (pp)
Smiltene (1X2) 1.74 1.74 0.0
Lukis (1X2) 3.8 3.8 0.0
Tukums II (1X2) 3.69 3.69 0.0

Taklimat perlawanan AI

Ringkasan perlawanan AI

Di bawah ialah syot kilat padat, nombor-pertama yang diselaraskan dengan enjin yang sama seperti kad di atas.

  • Liga: 1. Liga Latvia Latvia
  • Perlawanan: Smiltene vs Tukums II
  • sepak mula: 2026-10-11 11:00:00
  • 1X2 (model): Rumah 37.0% · Lukis 29.6% · jauh 33.4%
  • xG (menunjukkan): Smiltene 1.34 — Tukums II 1.26 (jumlah xG ≈ 2.6)
  • Tajuk nilai: Tiada — tiada EV positif boleh dianggarkan pada baris yang dijejak pada harga terbaik semasa (kemungkinan hilang atau kedalaman buku yang tipis).
  • Lean struktur (bukan taruhan): Lean struktur (model): O/U 2.5 Under 2.5 (Bawah 2.5 51.8% · Lebih 2.5 48.2%); BTTS Yes (ya 54.5% · Tidak 45.5%) Nilai kurus (harga): O/U 2.5 Bawah 2.5; BTTS ya
  • BTTS (model): ya 54.5% · Tidak 45.5%
  • Skor yang betul (tong sampah teratas): 1-1 (12.5%)

Apabila kedalaman buku nipis atau kemungkinan tiada, EV mungkin tidak tersedia walaupun model masih lebih suka sebelah pada jumlah atau BTTS — tunggu harga yang lebih bersih atau langkau.

Jika talian bergerak secara material, jalankan semula penjanaan atau muat semula — kebarangkalian tersirat dan sebarang bacaan EV masa hadapan akan berubah terlebih dahulu.

Syor Sejarah

Keputusan Sejarah: No Primary Bet

Hasil: Validated — Pre-match lean validated against the full-time result.

Faktor Risiko Dipertimbangkan Sebelum Sepak Mula

  • Pergerakan harga: kebarangkalian tersirat dan pergerakan EV dengan kemungkinan.
  • Jurang sampel / data: liga bermaklumat rendah meluaskan jalur ramalan.
  • Keadaan dalam permainan: gol dan kad merah tidak dimodelkan di sini.
  • Varians garis skor: garis markah yang paling berkemungkinan masih merupakan hasil kebarangkalian mutlak rendah (selalunya di bawah 20%).

Terakhir dikemas kini

October 05, 2026 (UTC)

Dapatkan Ramalan Premium untuk Smiltene & Tukums II!

Buka analisis mendalam, tip pertaruhan eksklusif, dan ramalan perlawanan dengan perkhidmatan langganan premium kami.

Langgan Sekarang
Kembali ke Statistik
1. Liga Latvia 1. Liga Latvia — Kedudukan
# PASUKAN P M S K Mata
1 Metta / LU 21 17 3 1 54
2 Valmiera FC 21 16 3 2 51
3 Leevon / PPK 21 15 4 2 49
4 Riga Mariners 21 14 5 2 47
5 JDFS Alberts 21 11 4 6 37
6 Mārupe 21 9 2 10 29
7 Skanste 21 8 2 11 26
8 Riga FC II 21 7 5 9 26
9 Super Nova 2 21 6 7 8 25
10 Tukums II 21 5 3 13 18
11 Smiltene 21 4 4 13 16
12 JFK Ventspils 21 3 6 12 15
13 Rīgas FS II 21 4 3 14 15
14 Rēzekne FA 21 1 3 17 6
# PASUKAN P J B +/- Mata
1 Metta / LU 21 89 17 +72 54
2 Valmiera FC 21 60 23 +37 51
3 Riga Mariners 21 50 23 +27 47
4 Leevon / PPK 21 43 25 +18 49
5 Skanste 21 43 42 +1 26
6 JDFS Alberts 21 42 31 +11 37
7 Mārupe 21 34 32 +2 29
8 Rīgas FS II 21 34 62 -28 15
9 Riga FC II 21 29 37 -8 26
10 Smiltene 21 29 57 -28 16
11 Super Nova 2 21 28 32 -4 25
12 Tukums II 21 27 60 -33 18
13 JFK Ventspils 21 21 41 -20 15
14 Rēzekne FA 21 17 64 -47 6